Zaalvoetbal Poule F8

# Poule F8 Wed W G V P DPV DPT
1 MSC F11 (K) 8 6 2 0 20 19 1
2 Oranje Zwart F3 9 5 3 1 18 9 2
3 MSC F12 8 3 5 0 14 7 1
4 FC Meppel F11 8 3 4 1 13 6 2
5 MSC F13 9 3 3 3 12 5 4
6 Alcides F10 9 1 0 8 3 1 18
7 FC Meppel F12 9 0 1 8 1 0 19
                 
 
                 
17 december 2012       Sporthal De Eendracht
Poule aanvang einde Wedstrijd uitslag
F8 11:00 11:12 MSC F13 - Oranje Zwart F3 0 - 1
F8 11:12 11:24 Alcides F10 - MSC F11 0 - 5
F8 11:24 11:36 FC Meppel F12 - FC Meppel F11 0 - 3
F8 11:36 11:48 MSC F12 - MSC F13 0 - 0
F8 11:48 12:00 Oranje Zwart F3 - Alcides F10 1 - 0
F8 12:00 12:12 MSC F11 - FC Meppel F12 4 - 0
F8 12:12 12:24 FC Meppel F11 - MSC F12 0 - 0
F8 12:24 12:36 MSC F13 - Alcides F10 2 - 0
F8 12:36 12:48 FC Meppel F12 - Oranje Zwart F3 0 - 2
F8 12:48 13:00 MSC F12 - MSC F11 1 - 1
                 
                 
21 januari 2012       Sporthal De Eendracht
Poule aanvang einde Wedstrijd     uitslag    
F8 11:00 11:12 FC Meppel F11 - MSC F13 0 - 0
F8 11:12 11:24 Alcides F10 - FC Meppel F12 1 - 0
F8 11:24 11:36 Oranje Zwart F3 - MSC F12 0 - 0
F8 11:36 11:48 MSC F11 - FC Meppel F11 2 - 0
F8 11:48 12:00 MSC F13 - FC Meppel F12 0 - 0
F8 12:00 12:12 MSC F12 - Alcides F10 2 - 0
F8 12:12 12:24 FC Meppel F11 - Oranje Zwart F3 0 - 0
F8 12:24 12:36 MSC F11 - MSC F13 2 - 0
F8 12:36 12:48 Alcides F10 - FC Meppel F11 0 - 2
F8 12:48 13:00 Oranje Zwart F3 - MSC F11 0 - 0
                 
                 
11 februari 2012       Sporthal Vledder
Poule aanvang einde Wedstrijd uitslag
F8 11:00 11:12 FC Meppel F12 - MSC F12 0 - 3
F8 11:12 11:24 Oranje Zwart F3 - MSC F13 0 - 2
F8 11:24 11:36 MSC F11 - Alcides F10 3 - 0
F8 11:36 11:48 FC Meppel F11 - FC Meppel F12 1 - 0
F8 11:48 12:00 MSC F13 - MSC F12 0 - 1
F8 12:00 12:12 Alcides F10 - Oranje Zwart F3 0 - 2
F8 12:12 12:24 FC Meppel F12 - MSC F11 0 - 2
F8 12:24 12:36 MSC F12 - FC Meppel F11 0 - 0
F8 12:36 12:48 Alcides F10 - MSC F13 0 - 1
F8 12:48 13:00 Oranje Zwart F3 - FC Meppel F12 3 - 0
 

Het digitale hokje
Op deze pagina vind je de selectie voor de seniorenelftallen van aankomende zaterdag.
                           

 
         
Woensdag 22 oktober  
19:30 Genemui. MO21 - DESZ MO21  
         
Zaterdag 25 oktober  
14:30 DESZ 1 - Noordschesch. 1  
12:00 DESZ A1 - Alcides A2  
10:30 DESZ MB1 - Alcides MB1  
09:00 DESZ D1 - Olde Veste D2  
10:30 DESZ D3G - BEW D2  
09:00 DESZ E1 - Alcides E1  
09:00 DESZ E2 - Steenwijk E2  
10:00 DESZ E3 - Giethoorn E1  
09:00 DESZ E5 - Moeders  
10:00 DESZ F1 - Genemuiden F3  
10:00 DESZ F4 - Giethoorn F1  
14:30 Noordschesch. 3 - DESZ 2  
12:45 HZVV 5 - DESZ 3  
12:00 FC Meppel 8 - DESZ 5  
14:30 WHC VR1 - DESZ VR1  
11:00 Urk B2 - DESZ B1  
09:00 SVM C1 - DESZ C1  
09:15 Urk C5 - DESZ C2  
09:00 BEW D1 - DESZ D2  
10:00 SVBS/OZ D2 - DESZ D4G  
09:00 MSC E6G - DESZ E4G  
09:00 RKO F1G - DESZ F2  
11:00 Staphorst F3 - DESZ F3  

Ga voor de indeling van de velden,
kleedkamers en scheidsrechters
naar de pagina Programma


Gastheer zaterdagmorgen:


Gastheer zaterdagmiddag:


Dienstdoende huisarts zaterdag:
Huisartsenpost Zwolle, 0900-3336333

Adreswijziging
In geval van verandering van persoons-
gegevens (m.n. adreswijziging) doen wij 
het dringende verzoek dat betreffende
leden dit z.s.m. door geven aan de
leden administratie (Jaap Muis)


       
Woensdag 22 oktober
Genemui. MO21 - DESZ MO21  
       
Zaterdag 18 oktober
DESZ 1 - HZVV 1 2-3 
DESZ VR1 - ACV VR1 1-6
DESZ A1 - Tollebeek A1 3-0 
DESZ B1 - CSV´28 B1 3-4 
DESZ C1 - ONB C1 2-0 
DESZ E2 - Staphorst E3 8-1 
DESZ F3 - Tonego F1G 4-4
SVN´69 3 - DESZ 3 5-5 
VENO MB1 - DESZ MB1 1-1 
MSC E7 - DESZ E3 1-7 
SC Rouveen F1 - DESZ F2 6-0 
       
Woensdag 15 oktober
DESZ A1 - Balkbrug A1 0-1
       
Dinsdag 14 oktober
DESZ 1 - Genemuiden 1 2-10
       
Zaterdag 11 oktober
DESZ 2 - SC Rouveen 2 1-4
DESZ 3 - Flevo Boys 7 10-1
DESZ 5 - Olde Veste´54 6 14-1
DESZ VR1 - SC Rouveen VR1 3-6
DESZ A1 - SVN´69 A1 3-4
DESZ B1 - Olde Veste B2 1-8
DESZ C1 - Olde Veste C2 0-2
DESZ C2 - Uffelte C1G 1-4
DESZ D1 - Steenwijkerw. D1 13-0
DESZ D2 - Havelte D1G 7-4
DESZ E4G - OFW E3G 7-0
DESZ E5G - FC Meppel E6G 2-0
DESZ F2 - Nagele F1 1-2
SC Rouveen 1 - DESZ 1 2-2
FC Meppel MB1 - DESZ MB1 9-0
Havelte D2 - DESZ D3G 1-1
De Weide E1 - DESZ E1 4-4
Alcides E4 - DESZ E2 0-12
FC Meppel E4 - DESZ E3 0-30
BEW F1 - DESZ F3 3-7
Steenwijk F2 - DESZ F4 6-1
       
Woensdag 8 oktober
DESZ VR1 - DESZ C1 1-14
DESZ F4 - DESZ F5 4-1
       
Zaterdag 4 oktober
DESZ 1 - Klazienaveen 1 3-0
DESZ D3G - VHK D2 5-0
DESZ E1 - DZOH E1 4-3
DESZ E2 - MSC E4G 7-3
DESZ E3 - OFW E1 8-0
DESZ E5G - MSC E8 2-3
DESZ F3 - Staphorst F2 5-4
DESZ F4 - De Blesse F4 7-0
Staphorst 4 - DESZ 2 2-0
MSC 2 - DESZ 3 4-0
Staphorst 8 - DESZ 5 6-0
Olde Veste VR1 - DESZ VR1 4-1
Heerenveen A2 - DESZ A1 7-0
Heerenveen B2 - DESZ B1 13-0
VHK MB1 - DESZ MB1 16-1
Olympia´28 C1 - DESZ C1 2-0
Genemuiden C3 - DESZ C2 6-2
Ruinerwold D1 - DESZ D1 0-13
OFW D1 - DESZ D2 3-0
Hoogeveen D3 - DESZ D4G 1-3
Alcides E7 - DESZ E4G 2-3
Alcides F1 - DESZ F1 0-5
CVVO F1 - DESZ F2 9-0



 














Greenfields voetbal kunstgras

Hotel Zwartewater