Zaalvoetbal Poule F8

# Poule F8 Wed W G V P DPV DPT
1 MSC F11 (K) 8 6 2 0 20 19 1
2 Oranje Zwart F3 9 5 3 1 18 9 2
3 MSC F12 8 3 5 0 14 7 1
4 FC Meppel F11 8 3 4 1 13 6 2
5 MSC F13 9 3 3 3 12 5 4
6 Alcides F10 9 1 0 8 3 1 18
7 FC Meppel F12 9 0 1 8 1 0 19
                 
 
                 
17 december 2012       Sporthal De Eendracht
Poule aanvang einde Wedstrijd uitslag
F8 11:00 11:12 MSC F13 - Oranje Zwart F3 0 - 1
F8 11:12 11:24 Alcides F10 - MSC F11 0 - 5
F8 11:24 11:36 FC Meppel F12 - FC Meppel F11 0 - 3
F8 11:36 11:48 MSC F12 - MSC F13 0 - 0
F8 11:48 12:00 Oranje Zwart F3 - Alcides F10 1 - 0
F8 12:00 12:12 MSC F11 - FC Meppel F12 4 - 0
F8 12:12 12:24 FC Meppel F11 - MSC F12 0 - 0
F8 12:24 12:36 MSC F13 - Alcides F10 2 - 0
F8 12:36 12:48 FC Meppel F12 - Oranje Zwart F3 0 - 2
F8 12:48 13:00 MSC F12 - MSC F11 1 - 1
                 
                 
21 januari 2012       Sporthal De Eendracht
Poule aanvang einde Wedstrijd     uitslag    
F8 11:00 11:12 FC Meppel F11 - MSC F13 0 - 0
F8 11:12 11:24 Alcides F10 - FC Meppel F12 1 - 0
F8 11:24 11:36 Oranje Zwart F3 - MSC F12 0 - 0
F8 11:36 11:48 MSC F11 - FC Meppel F11 2 - 0
F8 11:48 12:00 MSC F13 - FC Meppel F12 0 - 0
F8 12:00 12:12 MSC F12 - Alcides F10 2 - 0
F8 12:12 12:24 FC Meppel F11 - Oranje Zwart F3 0 - 0
F8 12:24 12:36 MSC F11 - MSC F13 2 - 0
F8 12:36 12:48 Alcides F10 - FC Meppel F11 0 - 2
F8 12:48 13:00 Oranje Zwart F3 - MSC F11 0 - 0
                 
                 
11 februari 2012       Sporthal Vledder
Poule aanvang einde Wedstrijd uitslag
F8 11:00 11:12 FC Meppel F12 - MSC F12 0 - 3
F8 11:12 11:24 Oranje Zwart F3 - MSC F13 0 - 2
F8 11:24 11:36 MSC F11 - Alcides F10 3 - 0
F8 11:36 11:48 FC Meppel F11 - FC Meppel F12 1 - 0
F8 11:48 12:00 MSC F13 - MSC F12 0 - 1
F8 12:00 12:12 Alcides F10 - Oranje Zwart F3 0 - 2
F8 12:12 12:24 FC Meppel F12 - MSC F11 0 - 2
F8 12:24 12:36 MSC F12 - FC Meppel F11 0 - 0
F8 12:36 12:48 Alcides F10 - MSC F13 0 - 1
F8 12:48 13:00 Oranje Zwart F3 - FC Meppel F12 3 - 0
 

Het digitale hokje
Op deze pagina vind je de selectie voor de seniorenelftallen van aankomende zaterdag.
                           

 
         
Zaterdag 4 oktober
 
14:30 DESZ 1 - Klazienaveen 1  
10:30 DESZ D3G - VHK D2  
09:00 DESZ E1 - DZOH E1  
09:00 DESZ E2 - MSC E4G  
10:00 DESZ E3 - OFW E1  
09:00 DESZ E5G - MSC E8  
09:00 DESZ F3 - Staphorst F2  
10:00 DESZ F4 - De Blesse F4  
12:30 Staphorst 4 - DESZ 2  
13:00 MSC 2 - DESZ 3  
14:30 Staphorst 8 - DESZ 5  
14:45 Olde Veste VR1 - DESZ VR1  
13:00 Heerenveen A2 - DESZ A1  
15:00 Heerenveen B2 - DESZ B1  
10:30 VHK MB1 - DESZ MB1  
10:30 Olympia´28 C1 - DESZ C1  
10:30 Genemuiden C3 - DESZ C2  
14:00 Ruinerwold D1 - DESZ D1  
09:30 OFW D1 - DESZ D2  
11:00 Hoogeveen D3 - DESZ D4G  
10:00 Alcides E7 - DESZ E4G  
10:00 Alcides F1 - DESZ F1  
09:00 CVVO F1 - DESZ F2  

Ga voor de indeling van de velden,
kleedkamers en scheidsrechters
naar de pagina Programma


Gastheer zaterdagmorgen:


Gastheer zaterdagmiddag:


Dienstdoende huisarts zaterdag:
Huisartsenpost Zwolle, 0900-3336333

Adreswijziging
In geval van verandering van persoons-
gegevens (m.n. adreswijziging) doen wij 
het dringende verzoek dat betreffende
leden dit z.s.m. door geven aan de
leden administratie (Jaap Muis)


       
Zaterdag 27 september
DESZ 1 - Gorecht 1 0-1
DESZ 3 - SC Rouveen 4 4-7
DESZ A1 - Dwingeloo A1 1-2
DESZ MB1 - De Weide MB1 0-14
DESZ C1 - Heerenveen C2 3-1
DESZ C2 - VHK C1 1-8
DESZ D1 - De Weide D7 5-0
DESZ D2 - Diever-Wapse D1 5-1
DESZ D4G - De Weide D6G 6-1
DESZ F1 - FC Meppel F1 3-5
DESZ F2 - Flevo Boys F4 4-2
Drenthina 2 - DESZ 2 5-0
Genemuiden 10 - DESZ 5 6-0
Pesse VR1 - DESZ VR1 2-2
Olympia´28 B1 - DESZ B1 6-1
Stanfries D2 - DESZ D3G 5-3
MSC E1 - DESZ E1 3-0
Diever-Wapse E1 - DESZ E2 1-1
Genemuiden E5 - DESZ E3 4-2
Olde Veste E8 - DESZ E5 3-3
Steenwijkerw F2M - DESZ F3 2-5
Trinitas F1 - DESZ F4 3-2
       
Woensdag 24 september
DESZ E3 - VENO E2  
       
Maandag 22 september
DESZ MO19 - Genemuiden MO19 2-3
 
Zaterdag 20 september
DESZ 2 - De Weide 3 2-0
DESZ 5 - VVAK 4 4-1
DESZ VR1 - Dronten VR1 5-2
DESZ B1 - SVM B1 2-2
DESZ D3G - FC Wolvega D5G 10-1
DESZ E1 - IJVV E1 4-7
DESZ E2 - Ruinerwold E2 15-0
DESZ E3 - SVBS/OZ E1 16-0
DESZ F3 - SC Rouveen F2 7-0
DESZ F4 - De Blesse F2 3-3
ZFC Zuidlaren 1 - DESZ 1 2-3
VENO 5 - DESZ 3 7-2
Vitesse´63 A1 - DESZ A1 7-1
Pesse MB1 - DESZ MB1 4-0
Akkrum C1G - DESZ C1 1-0
FC Wolvega C4G - DESZ C2 0-4
Alcides D1 - DESZ D1 5-1
Ruinerwold D2 - DESZ D2 1-2
MSC D3 - DESZ D4G 5-2
OFW E2 - DESZ E4G 7-1
FC Wolvega E5 - DESZ E5G 4-3
FC Wolvega F1G - DESZ F1 4-1
Creil F1G - DESZ F2 1-9
       
Dinsdag 16 september
MSC D1 - DESZ D1 1-4
       
Zaterdag 13 september
DESZ 1 - Groen Geel 1 3-2
DESZ 3 - Urk 6 2-9
DESZ A1 - FC Meppel A2 4-0
DESZ C1 - Steenwijk C1 3-0
DESZ C2 - RKO C1 0-7
DESZ D1 - Staphorst D1 7-1
DESZ D2 - SVBS/OZ D1 3-1
DESZ D4G - SVN´69 D2 5-0
DESZ E1 - Urk E1 2-2
DESZ E5G - SVN´69 E4 4-3
DESZ F1 - MSC F1 9-1
DESZ F4 - Steenwijkerw. F4 15-0
Klazienaveen 2 - DESZ 2 1-4
Vitesse´63 3 - DESZ 5 6-2
Oene VR1 - DESZ VR1 6-1
Gorredijk B1 - DESZ B1 8-0
Alcides MB1 - DESZ MB1 11-1
Alcides D5 - DESZ D3G 1-9
Staphorst E2 - DESZ E2 1-17
FC Wolvega E4 - DESZ E3 2-7
Olyphia E3 - DESZ E4G 1-7
Lemmer F1 - DESZ F2 2-1
       
Woensdag 10 september
DESZ F4 - DESZ F3 1-15
       
Dinsdag 9 september
DESZ D1 - Olympia´28 D1 3-1
DESZ F1 - Genemuiden F1 0-4



 














Greenfields voetbal kunstgras

Hotel Zwartewater