Welkom bij DESZ
DESZ boekt eerste zege in tweede klasse
zondag 14 september 2014
ZWARTSLUIS – Na het gelijkspel tegen FC Meppel in de openingswedstrijd van het seizoen, heeft het eerste elftal van DESZ in de thuiswedstrijd tegen Groen Geel haar eerste driepunter van de competitie binnen gesleept. In de eerste helft wisten de rood-witten al tweemaal te scoren. Na de theepauze werd hier één treffer aan toegevoegd en leek de overwinning veilig te zijn gesteld. In de laatste tien minuten werd het echter nog spannend: 3-2.

lees verder

Laatste nieuws
Voorbeschouwing: Hoe start DESZ het avontuur in de tweede klasse?
vrijdag 12 september 2014

lees verder

De eerste drie punten in de derde klasse!
donderdag 11 september 2014

lees verder

Verliespartij DESZ D3G tegen SC Genemuiden D3G
donderdag 11 september 2014

lees verder

DESZ D2 ten onder in Genemuiden
donderdag 11 september 2014

lees verder

DESZ MB1 delft onderspit tegen Flevo Boys MB1
donderdag 11 september 2014

lees verder

DESZ F3 ruim langs Blokzijl F1
donderdag 11 september 2014

lees verder

Ruime overwinning DESZ C1
donderdag 11 september 2014

lees verder

Even voorstellen: Dimitri Kamerling
woensdag 10 september 2014

lees verder

DESZ E5G zijn bikkels en waren de beste in Vollenhove
woensdag 10 september 2014

lees verder

Ook Staphorst niet opgewassen tegen DESZ D4G
woensdag 10 september 2014

lees verder

Ruime overwinning DESZ F3
woensdag 10 september 2014

lees verder

DESZ D2 wint overtuigend van VHK D1
woensdag 10 september 2014

lees verder

Harde les DESZ 2
maandag 8 september 2014

lees verder

DESZ MB1 pakt volle winst tegen RKO MB1
maandag 8 september 2014

lees verder

Oppermachtig DESZ E3 verslaat SC Genemuiden E4
maandag 8 september 2014

lees verder

DESZ B1 niet opgewassen tegen CVVO B2
maandag 8 september 2014

lees verder

DESZ trapt nieuwe seizoen af met nieuw logo en 500e lid
zondag 7 september 2014

lees verder

DESZ F2 wint en bekert door
zondag 7 september 2014

lees verder

Net niet voor DESZ C2!!
zondag 7 september 2014

lees verder

DESZ E4 wint van SC Genemuiden E6
zondag 7 september 2014

lees verder

   

   Mededelingen

Teamindelingen seizoen 2014/2015:

- A en B selectie (update)
- DESZ VR1
- DESZ A1
- DESZ B1
- DESZ MB1
- DESZ C1
- DESZ C2 (update)
- DESZ D1
- DESZ D2
- DESZ D3
(update
- DESZ D4G
- DESZ E1
- DESZ E2 (update)
- DESZ E3
- DESZ E4
- DESZ E5G
- DESZ F1
- DESZ F2
- DESZ F3
- DESZ F4
- DESZ F5 
(update)
- DESZ F6
- DESZ F7 (update)

Tegen geweld, voor sportiviteit.
Lees hier meer over de nieuwe regels van de KNVB: Brochure tijdstraf en spelerspas

 - Jaarverslag 2012-2013
 - DESZ erkend leerbedrijf 
 - Aandachtspunten kleding & materialen




 
 

DESZ 1 - Groen Geel 1
Lees hier het verslag »
3-2
DESZ 2 - Olympia'28 2
Lees hier het verslag »

1-5

DESZ VR1 - Ens VR1
Lees hier het verslag »
0-0
Agenda
 - Aftrapdag 5-sept 
Pupil van de week
Jorrit Muis
Lees meer »
DESZ Cup - Jeugd
1 Janniek Schipper F4 51
2 Marc Horst F5 46
3 Tim Nieborg C1 37
Bekijk de volledige lijst »
DESZ Cup - Senioren
1 Nico Appelo 3/4 43
2 Danny Moorman 1 25
3 Anne Mieke Slurink VR1 25
Bekijk de volledige lijst »

Het digitale hokje
Op deze pagina vind je de selectie voor de seniorenelftallen van aankomende zaterdag.
                           

 
         
Dinsdag 16 september  
19:00 MSC D1 - DESZ D1  
         
Zaterdag 20 september  
14:30 DESZ 2 - De Weide 3  
14:30 DESZ 5 - VVAK 4  
14:30 DESZ VR1 - Dronten VR1  
12:00 DESZ B1 - SVM B1  
10:30 DESZ D3G - FC Wolvega D5  
09:00 DESZ E2 - Ruinerwold E2  
10:00 DESZ E3 - SVBS/OZ E1  
09:00 DESZ F3 - SC Rouveen F2  
10:00 DESZ F4 - De Blesse F2  
14:30 ZFC Zuidlaren 1 - DESZ 1  
14:30 VENO 5 - DESZ 3  
12:30 Vitesse´63 A1 - DESZ A1  
08:55 Pesse MB1 - DESZ MB1  
10:30 Akkrum C1G - DESZ C1  
10:15 FC Wolvega C4 - DESZ C2  
11:15 Alcides D1 - DESZ D1  
12:30 Ruinerwold D2 - DESZ D2  
12:00 MSC D3 - DESZ D4G  
10:30 OFW E2 - DESZ E4G  
10:15 FC Wolvega E5 - DESZ E5G  
08:45 FC Wolvega F1 - DESZ F1  
09:00 Creil F1G - DESZ F2  

Ga voor de indeling van de velden,
kleedkamers en scheidsrechters
naar de pagina Programma


Gastheer zaterdagmorgen:


Gastheer zaterdagmiddag:


Dienstdoende huisarts zaterdag:
Huisartsenpost Zwolle, 0900-3336333

Adreswijziging
In geval van verandering van persoons-
gegevens (m.n. adreswijziging) doen wij 
het dringende verzoek dat betreffende
leden dit z.s.m. door geven aan de
leden administratie (Jaap Muis)


       
Zaterdag 13 september
DESZ 1 - Groen Geel 1 3-2
DESZ 3 - Urk 6 2-9
DESZ A1 - FC Meppel A2 4-0
DESZ C1 - Steenwijk C1 3-0
DESZ C2 - RKO C1 0-7
DESZ D1 - Staphorst D1 7-1
DESZ D2 - SVBS/OZ D1 3-1
DESZ D4G - SVN´69 D2 5-0
DESZ E1 - Urk E1 2-2
DESZ E5G - SVN´69 E4 4-3
DESZ F1 - MSC F1 9-1
DESZ F4 - Steenwijkerw. F4 15-0
Klazienaveen 2 - DESZ 2 1-4
Vitesse´63 3 - DESZ 5 6-2
Oene VR1 - DESZ VR1 6-1
Gorredijk B1 - DESZ B1 8-0
Alcides MB1 - DESZ MB1 11-1
Alcides D5 - DESZ D3G 1-9
Staphorst E2 - DESZ E2 1-17
FC Wolvega E4 - DESZ E3 2-7
Olyphia E3 - DESZ E4G 1-7
Lemmer F1 - DESZ F2 2-1
       
Woensdag 10 september
DESZ F4 - DESZ F3 1-15
       
Dinsdag 9 september
DESZ D1 - Olympia´28 D1 3-1
DESZ F1 - Genemuiden F1 0-4
       
Zaterdag 6 september
DESZ 2 - Olympia´28 2 1-5
DESZ 5 - SC Rouveen 6 2-6
DESZ VR1 - FC Wolvega VR1 3-1
DESZ B1 - CVVO B2 0-4
DESZ MB1 - Flevo Boys MB1 2-4
DESZ D2 - VHK D1 3-0
DESZ E3 - Genemuiden E4 11-0
DESZ F1 - Alcides F1 12-0
DESZ F4 - Flevo Boys F8 3-0
FC Meppel 1 - DESZ 1 0-0
SC Angelslo 2 - DESZ 3 9-3
Ruinen A1 - DESZ A1 5-0
WIJC C1 - DESZ C1 3-9
Heerenveen C5 - DESZ C2 3-3
SC Genemuiden D3 - DESZ D3G 5-1
Staphorst D4G - DESZ D4G 1-4
Dwingeloo E2 - DESZ E2 2-12
Genemuiden E6 - DESZ E4G 2-3
VENO E4 - DESZ E5G 3-4
Flevo Boys F7 - DESZ F2 3-4
VENO F3 - DESZ F3 0-11
       
Donderdag 4 september
HTC F1 - DESZ F1 6-5
       
Woensdag 3 september
DESZ E1 - Alcides E2 10-1
De Weide D1 - DESZ D1 6-0
       
Dinsdag 2 september
SVN´69 A1 - DESZ A1 1-4
SC Genemuiden D2 - DESZ D2 10-1
       
Zaterdag 30 augustus
DESZ 2 - Olympia´28 3 0-0
DESZ 3 - SC Rouveen 4 1-2
DESZ 5 - Olympia´28 7 2-6
DESZ A1 - Genemuiden A2 4-4
DESZ C1 - SVN´69 C1 10-1
DESZ D1 - FC Meppel D1 2-3 
DESZ D2 - Olde Veste D3 2-3
DESZ E1 - MSC E2 9-0
DESZ E2 - Genemuiden E5 2-2
DESZ E3 - Flevo Boys E6 5-3
DESZ F2 - MSC F3 4-1
DESZ F3 - Blokzijl F1G 11-0
CSVC 1 - DESZ 1 0-2
SC Rouveen VR1 - DESZ VR1 2-2
VHK B1 - DESZ B1 9-0
RKO MB1 - DESZ MB1 2-4
HH´97 C2 - DESZ C2 1-1
Genemuiden D4 - DESZ D4G 1-4
Kraggenburg E2G - DESZ E4G 4-3
Flevo Boys E10 - DESZ E5G 4-1
SVM F1 - DESZ F1 1-12
Steenwijkerw. F4 - DESZ F4 0-12



 














Greenfields voetbal kunstgras

Hotel Zwartewater