Welkom bij DESZ
Even voorstellen: Wesley Volken
woensdag 17 december 2014
Na alle nieuwelingen te hebben voorgesteld is het vanaf nu de beurt aan de spelers en stafleden van DESZ 1 die al langer binnen de vereniging bekend zijn of recent de overstap hebben gemaakt naar de eerste selectie. Één voor één kregen zij een aantal vragen voorgelegd en worden zij hier aan u voorgesteld. De volgende speler in deze reeks: Wesley Volken!

lees verder

Laatste nieuws
Geef je op voor Kerstmixtoernooi 2014 (update: 17 december)
woensdag 17 december 2014

lees verder

DESZ E5G geeft MSC het kampioenschap niet cadeau
woensdag 17 december 2014

lees verder

DESZ E1 geeft een duidelijk signaal richting 2015
dinsdag 16 december 2014

lees verder

Pupil van de week: Sem Boerhof
dinsdag 16 december 2014

lees verder

Herman van Dijk schenkt DESZ zijn Oranje shirt
maandag 15 december 2014

lees verder

DESZ E3 te sterk voor Ruinerwold E3
maandag 15 december 2014

lees verder

DESZ sluit jaar af met zege
zondag 14 december 2014

lees verder

Voorbeschouwing: Eindigt dit top jaar in stijl?
vrijdag 12 december 2014

lees verder

Informatie over de winterstop
donderdag 11 december 2014

lees verder

Kom gezellig Kerstklaverjassen
donderdag 11 december 2014

lees verder

DESZ 2 gaat met kater de winterstop in
donderdag 11 december 2014

lees verder

DESZ D2 kan de koploper geen pijn doen
donderdag 11 december 2014

lees verder

DESZ D4G zwaarbevochten wedstrijd
donderdag 11 december 2014

lees verder

In de spotlights: Sport-inn Zwolle
woensdag 10 december 2014

lees verder

DESZ E3 keren met drie punten terug uit Oosterstreek
dinsdag 9 december 2014

lees verder

DESZ D1 boekt belangrijke zege
dinsdag 9 december 2014

lees verder

F2 geeft met 5-1 overwinning op Genemuiden F3 een mooi cadeau!
dinsdag 9 december 2014

lees verder

DESZ F2 maakt forse groei door!
dinsdag 9 december 2014

lees verder

DESZ lijdt puntverlies tegen Drenthina
maandag 8 december 2014

lees verder

Ruime overwinning voor DESZ E4
maandag 8 december 2014

lees verder

   

   Mededelingen


Tegen geweld, voor sportiviteit. Lees hier meer over de nieuwe regels van de KNVB: Brochure tijdstraf en spelerspas

 - Jaarverslag 2013-2014
 - Notuleren 2013 ALV
 - DESZ erkend leerbedrijf 
 - Aandachtspunten kleding & materialen




 
 

DESZ 1 - CSVH 1
Lees hier het verslag »
3-1
DESZ 2 - HZVV 3
Lees hier het verslag »

2-2

DESZ VR1 - Staphorst VR1
Lees hier het verslag »
3-1
Agenda
- Kerstmixtoernooi 27 dec 
   
Pupil van de week
Sem Boerhof
Lees meer »
DESZ Cup - Jeugd
1 Janniek Schipper F4 51
2 Marc Horst F5 46
3 Tim Nieborg C1 37
Bekijk de volledige lijst »
DESZ Cup - Senioren
1 Nico Appelo 3/4 43
2 Danny Moorman 1 25
3 Anne Mieke Slurink VR1 25
Bekijk de volledige lijst »

Het digitale hokje
Op deze pagina vind je de selectie voor de seniorenelftallen van aankomende zaterdag.
                           

 
         
Zaterdag 27 december  
Kerstmixtoernooi  
         
Zaterdag 3 januari  
Nieuwjaarsloop  
         

Ga voor de indeling van de velden,
kleedkamers en scheidsrechters
naar de pagina Programma

Gastheer zaterdagmorgen:



Gastheer zaterdagmiddag:
Johan Duijster en Martin Pastink

Dienstdoende huisarts zaterdag:
Huisartsenpost Zwolle, 0900-33363330900-3336333

Adreswijziging
In geval van verandering van persoons-
gegevens (m.n. adreswijziging) doen wij 
het dringende verzoek dat betreffende
leden dit z.s.m. door geven aan de
leden administratie (Jaap Muis)


       
Zaterdag 13 december
DESZ 1 - CSVH 1 3-1
DESZ 5 - ´s Heerenbroek 2 0-6
DESZ B1 - DOS Kampen B2 4-5
DESZ D3G - ´s Heerenbroek D1 0-12
DESZ D4G - VENO D2 4-3
DESZ E1 - MSC E1 5-1
DESZ F2 - ´s Heerenbroek F1 9-0
DESZ F5 - ´s Heerenbroek F2 10-0
DESZ F6 - SC Rouveen F3 10-1
SC Rouveen 4 - DESZ 3 1-4
VHK C1 - DESZ C2 10-0
Tonego E1G - DESZ E2 5-0
MSC E5 - DESZ E3 0-15
MSC E8 - DESZ E5G 4-3
       
Woensdag 10 december
DESZ E3 - Ruinerwold E3 12-2
       
Zaterdag 6 december
DESZ 3 - VENO 5 1-2
DESZ A1 - Vitesse´63 A1 1-3
DESZ MB1 - FC Meppel MB1 1-12
DESZ C1 - Akkrum C1G 2-4
DESZ C2 - FC Wolvega C4G 6-0
DESZ D1 - Alcides D1 5-1
DESZ D3G - Hoogersmilde D1G 2-6
DESZ E2 - Ruinen E1 6-2
DESZ E4G - FC Wolvega E7G 6-0
DESZ F2 - Genemuiden F3 5-1
DESZ F3 - MSC F3 1-5
Drenthina 1 - DESZ 1 1-1
De Weide 3 - DESZ 2 2-0
VVAK 4 - DESZ 5 0-2
Dronten VR1 - DESZ VR1 0-1
SVM B1 - DESZ B1 6-0
Alcides D2 - DESZ D2 5-0
SCN D1 - DESZ D4G 1-0
Oosterstreek E1 - DESZ E3 1-6
FC Meppel E6G - DESZ E5G 1-2
Staphorst F6M - DESZ F4 1-5
       
Woensdag 3 december
Staphorst B2 - DESZ B1 3-1
       
Zaterdag 29 november
DESZ 1 - ONR 1 5-0
DESZ A1 - Steenwijkerw. A1 1-5
DESZ C1 - Genemuiden C2 7-1
DESZ D3G - FC Meppel D4 2-1
DESZ D4G - JVZ D4 3-2
DESZ E1 - Staphorst E1 2-3
DESZ E3 - FC Oldemarkt E2 9-0
DESZ E5G - DESZ E6 5-0
DESZ F4 - Kuinre F1G 12-0
Knickerbockers 4 - DESZ 2 3-1
Staphorst 5 - DESZ 3 1-3
Genemuiden 9 - DESZ 5 3-4
DVS´33 VR1 - DESZ VR1 2-4
Hoogeveen B1 - DESZ B1 12-2
VWC C1G - DESZ C2 2-2
Pesse D1 - DESZ D1 0-4
FC Meppel D2 - DESZ D2 4-1
Oldeholtpade E1 - DESZ E2 3-1
FC Oldemarkt F1 - DESZ F1 1-5
Urk F3 - DESZ F2 2-2
Alcides F3 - DESZ F3 3-2
       
Woensdag 26 november
DESZ C1 - VHK O14 9-0



 














Greenfields voetbal kunstgras

Hotel Zwartewater