Welkom bij DESZ
DESZ E2 wint van DESZ E3
donderdag 30 oktober 2014
Vanavond 28-10-2014 staat er een oefenwedstrijd op het programma DESZ E2 tegen DESZ E3.

lees verder

Laatste nieuws
DESZ E5 en hun moeders even sterk
donderdag 30 oktober 2014

lees verder

DESZ D3 bedankt nieuwe sponsor De Schans Welwonen
woensdag 29 oktober 2014

lees verder

Reis met het eerste mee naar Groningen!
dinsdag 28 oktober 2014

lees verder

Pupil van de week: Milan Vos
maandag 27 oktober 2014

lees verder

DESZ D1 tegen Oldeveste D2
maandag 27 oktober 2014

lees verder

Jongens F2 staan hun mannetje: zo mooi kan voetballen zijn!
maandag 27 oktober 2014

lees verder

DESZ E3 heeft geen kind aan Giethoorn E1
maandag 27 oktober 2014

lees verder

Zevenklapper voor DESZ D2 in Vledder
maandag 27 oktober 2014

lees verder

DESZ F4 verliest van koploper Giethoorn F1
maandag 27 oktober 2014

lees verder

Mooie overwinning van DESZ D3G
maandag 27 oktober 2014

lees verder

DESZ E2 weet elkaar te vinden
maandag 27 oktober 2014

lees verder

Alcides E1 te sterk voor DESZ E1 (incl. fotogalerij)
maandag 27 oktober 2014

lees verder

Zuur gelijkspel DESZ tegen koploper
zondag 26 oktober 2014

lees verder

De Club van 100 timmert aan de weg!
zondag 26 oktober 2014

lees verder

Leuke pot en een mooi resultaat!
zondag 26 oktober 2014

lees verder

Voorbeschouwing: Kan DESZ het ook koploper Noordscheschut lastig maken?
vrijdag 24 oktober 2014

lees verder

Bekeravontuur DESZ F3 voorbij
vrijdag 24 oktober 2014

lees verder

11 oktober: DESZ F3 wint van BEW F1 na een moeizame start
vrijdag 24 oktober 2014

lees verder

Algemene Ledenvergadering DESZ
woensdag 22 oktober 2014

lees verder

In de spotlights: Rietdekkersbedrijf Visscher!
woensdag 22 oktober 2014

lees verder

   

   Mededelingen

Teamindelingen seizoen 2014/2015:

- A en B selectie (update)
- DESZ VR1
- DESZ A1
- DESZ B1
- DESZ MB1
- DESZ C1
- DESZ C2 (update)
- DESZ D1
- DESZ D2
- DESZ D3
(update
- DESZ D4G
- DESZ E1
- DESZ E2 (update)
- DESZ E3
- DESZ E4
- DESZ E5G
- DESZ F1
- DESZ F2
- DESZ F3
- DESZ F4
- DESZ F5 
(update)
- DESZ F6
- DESZ F7 (update)

Tegen geweld, voor sportiviteit.
Lees hier meer over de nieuwe regels van de KNVB: Brochure tijdstraf en spelerspas

 - Jaarverslag 2012-2013
 - DESZ erkend leerbedrijf 
 - Aandachtspunten kleding & materialen




 
 

DESZ 1 - Noordscheschut 1
Lees hier het verslag »
4-4
Drenthina 2 - DESZ 2
Lees hier het verslag »

5-0

Olde Veste VR1 - DESZ VR1
Lees hier het verslag »
4-1
Agenda
 - Algemene ledenvergadering 10-nov 
Pupil van de week
Milan Vos
Lees meer »
DESZ Cup - Jeugd
1 Janniek Schipper F4 51
2 Marc Horst F5 46
3 Tim Nieborg C1 37
Bekijk de volledige lijst »
DESZ Cup - Senioren
1 Nico Appelo 3/4 43
2 Danny Moorman 1 25
3 Anne Mieke Slurink VR1 25
Bekijk de volledige lijst »

Het digitale hokje
Op deze pagina vind je de selectie voor de seniorenelftallen van aankomende zaterdag.
                           

 
         
Zaterdag 1 november  
14:30 DESZ 2  - SVN´69 2  
14:30 DESZ 3 - Urk 5  
14:30 DESZ 5 - SVBS´77 2  
12:00 DESZ VR1 - Dedemsv. VR1  
12:00 DESZ B1 - De Weide B2  
12:30 DESZ MB1 - Pesse MB1  
10:30 DESZ C1 - Steenwijkerw C1  
10:30 DESZ C2 - Flevo Boys C6  
09:00 DESZ D1 - JVZ D2  
10:30 DESZ D2 - Steenwijk D2  
09:00 DESZ D4G - Genemuiden D4  
09:00 DESZ E3 - VENO E2  
10:00 DESZ E4G - SVN´69 E2  
09:00 DESZ E5G - FC Wolvega E5  
09:00 DESZ F2 - MSC F2  
09:00 DESZ F3 - FC Wolvega F4  
14:30 Knickerbockers 1 - DESZ 1  
14:00 Ruinerwold A1 - DESZ A1  
11:15 Alcides D4 - DESZ D3G  
09:00 Olde Veste E1 - DESZ E1  
09:00 FC Wolvega E3 - DESZ E2  
09:30 Olyphia F1 - DESZ F1  
09:00 Oostenburg F4 - DESZ F4  

Ga voor de indeling van de velden,
kleedkamers en scheidsrechters
naar de pagina Programma


Gastheer zaterdagmorgen:


Gastheer zaterdagmiddag:


Dienstdoende huisarts zaterdag:
Huisartsenpost Zwolle, 0900-3336333

Adreswijziging
In geval van verandering van persoons-
gegevens (m.n. adreswijziging) doen wij 
het dringende verzoek dat betreffende
leden dit z.s.m. door geven aan de
leden administratie (Jaap Muis)


       
Dinsdag 28 oktober
DESZ D4G - Giethoorn D1 0-7
DESZ E2 - DESZ E3 6-1
       
Zaterdag 25 oktober
DESZ 1 - Noordsches. 1 4-4
DESZ A1 - Alcides A2 4-3
DESZ MB1 - Alcides MB1 1-7
DESZ D1 - Olde Veste D2 8-3
DESZ D3G - BEW D2 6-1
DESZ E1 - Alcides E1 1-4
DESZ E2 - Steenwijk E2 12-0
DESZ E3 - Giethoorn E1 12-1
DESZ E5 - Moeders 5-5
DESZ F1 - Genemuiden F3 12-0
DESZ F4 - Giethoorn F1 0-4
Noordsches. 3 - DESZ 2 4-3
HZVV 5 - DESZ 3 7-3
FC Meppel 8 - DESZ 5 4-2
WHC VR1 - DESZ VR1 1-1
Urk B2 - DESZ B1 8-0
SVM C1 - DESZ C1 0-6
Urk C5 - DESZ C2 7-0
BEW D1 - DESZ D2 0-7
SVBS/OZ D2 - DESZ D4G 2-4
MSC E6G - DESZ E4G 3-2
RKO F1G - DESZ F2 8-6
Staphorst F3 - DESZ F3 2-2
       
Zaterdag 18 oktober
DESZ 1 - HZVV 1 2-3 
DESZ VR1 - ACV VR1 1-6
DESZ A1 - Tollebeek A1 3-0 
DESZ B1 - CSV´28 B1 3-4 
DESZ C1 - ONB C1 2-0 
DESZ E2 - Staphorst E3 8-1 
DESZ F3 - Tonego F1G 4-4
SVN´69 3 - DESZ 3 5-5 
VENO MB1 - DESZ MB1 1-1 
MSC E7 - DESZ E3 1-7 
SC Rouveen F1 - DESZ F2 6-0 
       
Woensdag 15 oktober
DESZ A1 - Balkbrug A1 0-1
       
Dinsdag 14 oktober
DESZ 1 - Genemuiden 1 2-10
       
Zaterdag 11 oktober
DESZ 2 - SC Rouveen 2 1-4
DESZ 3 - Flevo Boys 7 10-1
DESZ 5 - Olde Veste´54 6 14-1
DESZ VR1 - SC Rouveen VR1 3-6
DESZ A1 - SVN´69 A1 3-4
DESZ B1 - Olde Veste B2 1-8
DESZ C1 - Olde Veste C2 0-2
DESZ C2 - Uffelte C1G 1-4
DESZ D1 - Steenwijkerw. D1 13-0
DESZ D2 - Havelte D1G 7-4
DESZ E4G - OFW E3G 7-0
DESZ E5G - FC Meppel E6G 2-0
DESZ F2 - Nagele F1 1-2
SC Rouveen 1 - DESZ 1 2-2
FC Meppel MB1 - DESZ MB1 9-0
Havelte D2 - DESZ D3G 1-1
De Weide E1 - DESZ E1 4-4
Alcides E4 - DESZ E2 0-12
FC Meppel E4 - DESZ E3 0-30
BEW F1 - DESZ F3 3-7
Steenwijk F2 - DESZ F4 6-1
       
Woensdag 8 oktober
DESZ VR1 - DESZ C1 1-14
DESZ F4 - DESZ F5 4-1



 














Greenfields voetbal kunstgras

Hotel Zwartewater